Domains17
Önceki Domain
Sonraki Domain
Üyelik Şartları

1.   Sitemize üye olan her kişi domainlerinin tanıtımını yapabilirler.Domain sevdalılarının buluşma platformu olarak planlanmıştır.

2.   Domain almak/satmak isteyen kişileri sadece bir araya getirmek, domain tanıtım yapmalarını sağlamak amacı için sitemiz hizmettedir.

3.   Sitemize üye olan herhangi bir üye kendi adına kayıtlı olmayan bir domaini satışa sunmasından, reklamını vermesinden , bu eylemden doğacak talep ve satıştan sitemiz sorumlu değildir.Site üzerinden herhangi bir üçüncü şahısların hak ihlalinden ilanı veren üye sorumludur.

4.   Ayrıca üyelerden gelebilecek herhangi bir olumsuz maddi ve manevi zarardan biz mesul değiliz.
 


5.   Domain alım ve satım yapan üyelerin işlemlerinin sağlıklı olması için gerekli koordine tarafımızdan yapılacak olup; alıcı ve satıcı arasında problemsiz işlemin olması ve mağduriyet olmaması için gerekli tedbirler alınır. 


6.    Domain fiatlarını gerçekçi rakamlar giriniz, verdiğiniz teklifler makul,gerçekçi,alabileceğiniz rakamlar olsun;SPEKÜLASYON YAPAN üyelikten çıkartılır.Kendi domaininize teklif vermeyiniz tarafımızdan görülür.


7.   Domain satışı girerken başında WWW. ön eki girmeyiniz örnek:Domains17.com  şeklinde küçük harflerle giriş yapınız.


8.  Üyelik formunu eksiksiz ve doğru doldurunuz, eksik/yanlış doldurulan formlar onaylanmaz,üyelik işlemi tamamlanmaz. Bilgileriniz kimse ile asla paylaşılmaz.Size ulaşım açısından telefon no çok önemlidir.Mail adresi ise domaininize teklif geldiğinde sistemimiz size otomatik olarak bilgi mesajı atacağı için doğru olması çok önemli lütfen doğru giriniz.


9.    Bilgileriniz BİLGİ GÜVENLİĞİ açısından gizli tutulur.Hiç bir yerde görünmez.Bilgileriniz sadece bizim tarafımızdan görülür ve size bilgi aktarımı ve size ulaşmak için kullanılır.Bilgilerinizi doğru ve hatasız giriniz ki satıcı ve alıcıya ulaşabilelim.


10.   SİSTEM İŞLEYİŞİ : Domain satmak isteyen; üye olup domainlerini sitemize ekler bizler ONAY verip yayına alırız.Domain almak isteyen domaine teklif verdiğinde sistem otomatik olarak size ve bize mail atar .Satıcı ile ve sizinle telefonla detaylar için ve alışverişinizin sağlıklı bir şekilde olması için gerekli koordine tarafımızdan sağlanarak işleminiz gerçekleştirilir.İletişim bölümünde mail ve telefon bilgilerimiz mevcuttur.Bizimle destek ve bilgi için telefon,mail veya iletişim formu ile de irtibat kurabilirsiniz.


11.Sitemize eklenen domainlerinize kendi domainimiz gibi tanıtım işlemi uyguluyoruz.İngilizce/almanca güzel beğendiğimiz domainleri ise uluslararası firmalarla ingilizce/almanca görüşmelerle tanıtım faaliyetleri yapmaktayız .TWİTTER ve FACE sayfalarımızı inceleyip bizi anlayabilirsiniz.


12.Bedava Domain Pazarı üyelik şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.Gerekli gördüğünde değişiklik yapabilir.


13.   Şu an üye olmakta olan sayın üye ve de üye adayımız üye olduğunuz taktirde sitemizin tüm burada yazılı olan kuralları kabul etmiş sayılırsınız.


NOT: TWİTTER ve FACE sayfamızda mevcuttur.Face de listenize eklemenizi TWİTTER da ise takip etmenizi öneririz....


VIP Satılık Domainler
Vitrin Satılık Domainler
© 2012 - Domains17 - Çanakkale    |   www.domains17.com Toplam : 267126 Bugün : 88 Online : 3 Denizli Web Tasarım: Haşem Web Tasarım